لنز وری فوکال چیست؟

لنز وری فوکال چیست؟
چهارشنبه, 27 مرداد 1395 07:00 برای نظر دادن اولین باش! لنز وریفوکال لنز وری فوکال دوربین مداربسته لنز دوربین دوربین مدابسته گرگان قیمت دوربین مداربسته دوربین مداربسته گنبد بهترین دوربین مداربسته لیست قیمت دوربین مداربسته خانه هوشمند خانه هوشمند فیبارو دوربین مخفی خانه هوشمند گرگان

همان طور که شما عزیزان می دانید در دوربین مدار بسته قسمت لنز دوربین بخش مهمی ایفا می کند.
یکی از مشکلاتی که در هنگام خرید دوربین به وجود می آید این موضوع است که چه لنزی انتخاب کنیم تا بهترین دید را در اختیار ما قرار دهد؟
در این بخش یک نوع لنز دوربین را می خواهیم به شما عزیزان معرفی کنیم که کارایی زیادی دارد و می تواند در قسمت های مهم مورد استفاده قرار بگیرد.
در برخی از دوربین های مدار بسته در قسمت توضیحات دوربین و قسمت لنز علاوه بر نوشتن زاویه دید توضیحات دیگری نوشته شده مثلا VariFocal .
حالا این VariFocal به چه معنی می باشد و چه کاری انجام می دهد را برای شما توضیح می دهیم.

لنزهای VariFocal به لنز هایی گفته می شود که امکان تغییر زاویه دید دارند یعنی می توانند هم تله (نزدیک بین) و هم واید (عریض) بشوند.معمولا کنار توضیحات دوربین مقدار اندازه متغیر لنز را هم می نویسند.مثلا لنز وری فوکال12~ 2.8 یعنی بیشترین و کمترین زاویه دید دوربین به این مقدار می باشد.

چگونه کار می کند؟
این لنز ها دارای فاصله کانونی متغیر می باشند یعنی محفظه قرار گیری لنز به صورتی است که قابل باز و بسته شدن است.
این لنز ها دارای دو پیچ می باشند که یکی از پیچ ها فاصله را تنظیم می کند و پیچ دیگر فکوس یا شفافیت را تنظیم می کند.

شرکت پیشرو ارتباط گستر هیرکان مشاوره ، طراح و مجری راه اندازی دوربین های مداربسته آماده ارائه خدمات در زمینه پروژه های امنیتی و نظارت تصویری می باشد.

قبلی بعدی
برچسب‌ها
نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.